Hakkımızda

Otelimiz profesyonel hizmet anlayışı ile İlçe turizmine ve yöre halkına en iyi şekilde hizmet etmeyi prensip edinmiştir. Kanyon Otel turizm, gezi ve iş seyahatleri için yerli ve uluslar arası konaklama tercihlerine cevap verecek donanıma sahiptir.

İlçe merkezinde konumlanmış olan otelimiz her türlü ihtiyacınıza yürüme mesafesindedir.
Konforlu odalarımızda 24 saat sıcak su,klima,tv yayını (merkezi uydu),wireless internet sizler için düşünülmüştür. Ayrıca odalarımızda havlu,duş jeli,şampuan,tek kullanımlık terlik,pamuk sizler için düşünülmüştür.

Temizlik ve hijyen bizim için en önemli unsurdur. Odalarımız tüm giriş ve çıkışlarda ve konaklama esnasında günlük olarak uzman ekibimiz tarafından titizlikle temizlenmekte nevresim ve havlu değişimi yapılmaktadır.

Sabah kahvaltınızı yapabileceğiniz geniş ve ferah lobimizde çay ve kahve başta olmak üzere birçok sıcak içeçek sizler için 24 saat hazır durumdadır.

İlçemizin tarihi dokusu içerisinde kendinizi tarih ile iç içe hissedebileceğiniz gezip görülebilecek birkaç önemli mekanı da sizlerle paylaşmak isteriz.

Turistik Doğu Ekspresi’nin önemli duraklarından biri olan ilçemizde Bağıştaş barajı üzerinde tekne ile ulusal çapta üne sahip Karanlık Kanyon ve Bağıştaş Kanyonu’nu,Tarihi Saatli Çeşme’yi , 1957 yılında inşa edilmiş olan Tarihi Asma Köprüyü, 1873 yılından 1903 yılına kadar hizmet vermiş olan Kuruçay Hükümet Konağı’nı,1793 yılında inşa edilmiş olan Kuruçay Camii’ni ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

TOP